Papírna EMBA spol. s ro, Paseky nad Jizerou

6

Gratis Download (Bäi mir aner Projeten) an héich Definitioun.

Fir mech op YouTube kucken ze kucken abonnéieren.

Download

EMBA Dir hutt nach keng Noutwéckerei vu Recyclingshaff ze huelen, souzesoen an der Vergaangenheet vun der aktueller Prostituéiert.

EMBA Je eschesch Firma s Dlouholetou Traditioun a vun der onofhängeg Opmierksamkeet vun der Spektakulärkeet op d'mannst vu Prostréit. Její Ekologické produkty vznikají zpracováním sběrového papíru a jsou zcela recyklovatelné. Prostřednictvím svých výrobků EMBA Zároveň přispívá k ochraně a Zachování Kultur-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční paperboard Pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro Celé další období Života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatický lepenkových strojů in letech 1970 a 1989, déi viru kuerzem zefektivem výroby. V Devadesátých Letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obszodních dokumentů a dokumentën s kulturn-historicým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Mir sinn iwwer d'Legacy vun de leschte Generatiounen, déi eis bis haut an eisen Engagement fir d'Entwécklung vun der Aarbecht begéint hunn. Als Deel vun der konstante Bemierkung, e Stuf an d'Konkurrenten ze sinn, setzen mir de Wäert op d'Produktqualitéit an d'Client Bezéiungen.
Un eisem professionnel Expertise an eise héichqualifizéiert Personal sinn eng laangfristeg Garantie fir den héchsten Service. Mir verkaaft net nëmme Produiten, mä mir stellen ganz Clienten a méi wéi 30 Länner aus der ganzer Welt.

DASS WËLLEN WOU MIR SCHWÄTZT:

  • Bio-Produktioun a Produkter sinn eng Spigelung vun eiser Gesamt Verantwortung fir d'Ëmwelt
  • D'Ethik ass ee vun den héchste Regelen fir Bezéiungen innerhalb an ausserhalb vun der Gesellschaft
  • Visiting a professionnellen Service ass eis evident Verantwortung
  • Eist Bäitrag zur Qualitéit vum Liewen vun der gesamter Firma ass net limitéiert vun der Firma
  • Héchst Aarbechtsplaz ass eise Bäitrag zur Erfolleg vun der Regioun

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. Podílí se na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností zs Aktivitéit přesahující hranice České republiky.
EMBA Zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodnění rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA Nubízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci 10 Joer. Assuréiert Dir Iech eng gewëssen Zäit, wann Dir e puer Gedanke benotzt hutt, spricht, tříděním archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivní eisporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produzéiert gi vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a Typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA Dir kënnt vun der 1998 Certificat de Systeme kvality podle ČSN EN ISO 9001, dat heescht, datt d'Informatioun iwwerwaacht Zabezpečení řízení a Kvality a Spolitik. Kvalita eng Ausrüstung výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například Cover vun dem Joer a Worldstar.
V uleet 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky Ëmweltfrëndlech Produiten Nodeem d'Häerzköpfe sběrového papíru a výrobky z no pro archivní systémy, krabice a Bindemëttel. Zároveň je držitelem Certifikatioun konnt na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

sharing
Weg wait ...

schreiwen e Kommentar

Är Emailadress gëtt net publizéiert. Néideg Informatioune sinn gezeechent *